اخبار

رزرو بلیط برای مسافرت‌های نوروزی، خرید تورهای مسافرتی، رزرو هتل و... چند سالی است که دستمایه فیشرها و کلاهبرداران سایبری  شده است تا از این طریق اهداف مجرمانه خود را عملی نمایند. اهدافی که نه‌تنها پول شهروندان را به غارت می‌برند بلکه گاهی اوقات آن‌ها را در پایانه‌ها و فرودگاه‌ها یا ایستگاه‌های قطار سرگردان کرده و تمام تعطیلات نوروزی شهروندان را خراب می‌کند. 
 

در حالی که خطوط هوایی بزرگ دنیا در مذاکرات خود هیچ هواپیمای جدیدی را در بزرگترین نمایشگاه هوایی آسیا نخریدند،اما تولیدکننده های هوپیما همچنان خوشبینانه به دنبال جلب نظر خریداران هستند.
نمایشگاه هوایی سنگاپور که بزرگترین رویداد هوافضای آسیا نامیده می شود وتا روز یکشنبه ادامه دارد،هنوز نتوانسته است دستاوردقابل توجهی را برای تولیدکننده های هواپیما عرضه کند.

اگر به دنبال آب و هوای مطلوب در ایام نوروز هستید سامانه هوشمند خرید بلیط هواپیما به شما استان هرمزگان را پیشنهاد می کند. در ایام نوروز با توجه به آب و هوای مطلوبی که دارد بسیار شلوغ و البته کمی گران تر از روزهای گرم است. هرمزگان از مناطق گرم کشور است اما جاذبه های گردشگری زیاد این استان به خصوص در جزایر دیدنی آن، گرما را تا حدودی به دست فراموشی می سپارد. استان هرمزگان با مساحت های حدود ۶۸ هزار متر مربع و با وجود شهرستان ها، شهرها و روستاهای زیبا از جمله مرکز آن شهر بندرعباس و البته وجود جزایر متعدد که مهم ترین و محبوب ترین آنها می توان به جزایر کیش و قشم اشاره کرد که نوروز هر سال یکی از محبوب ترین مقصدهای مردم هستند

به صورت طبیعی اکثریت همه ملت‌ها از جمله ایرانیان در وهله اول استفاده از داشته‌های خود را در شرایط برابر با نمونه خارجی آن ترجیح می‌دهند و از آن جمله در مسافرت و استفاده از هواپیما نیز به طور طبیعی باید سفر از طریق خطوط هوایی کشور خودشان را مرجح بدانند، پس سوال اینجاست که چگونه می‌شود که هنگام خرید بلیت هواپیما، پروازهای خارجی را با دو برابر قیمت به خطوط هوایی کشورمان ترجیح می‌دهیم؟

با توجه به پیش‌بینی رشد تقاضا و ترافیک هوایی در منطقه شرق آسیا و اقیانوسیه طی دو دهه آینده، غول هواپیماسازی ایرباس نمایشگاه هوایی سنگاپور ۲۰۱۸ را فرصت خوبی برای عقد قراردادهای عظیم با ایرلاین های این منطقه می‌داند.

صبح امروز با ورود یک فروند هواپیمای مسافربری شرکت هما به فرودگاه پارس‌آباد مغان، در مسیر تهران - پارس‌آباد مغان  وبالعکس، بعد از 6 سال تعطیلی، فعالیت این فرودگاه مجددا آغاز و این فرودگاه فعال شد.

فرزانه شرفبافی روز پنجشنبه در آئین بازگشایی فرودگاه پارس آباد مغان افزود: برای تحقق این امر برقراری پروازها و برنامه ریزی ها همزمان با عید نوروز آتی انجام می شود.
وی با اشاره به بازگشایی فرودگاه پارس آباد گفت: قصد داریم پروازهای این فرودگاه که از دهه فجر دایمی می شود بوسیله هواپیماهای جدید خریداری شده انجام پذیرد ، هواپیمایی که از دهه فجر به صورت رسمی پرواز به این فرودگاه را انجام خواهد داد با یک هزار میلیارد ریال خریداری شده است.

خبر نشست و ایجاد انحنا در دیوار سی‌وسه پل در کمتر از چند ساعت موجی از نگرانی در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرد و خیلی زود توسط مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان تکذیب شد؛ حقیقت اما به این سادگی نیست و قدری پیچیدگی دارد.

هواپیمای شخصی بهنوش بختیاری

هواپیمای شخصی بهنوش بختیاری , عکسی از بهنوش بختیاری در کنار هواپیما شخصی‌اش مشاهده می‌کنید.

بهنوش بختیاری (زادهٔ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ در تهران) بازیگر و منشی صحنه ایرانی است.
وی دارای مدرک کارشناسی در رشتهٔ زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است

بزرگترین هواپیمای آبی خاکی جهان با نام AG۶۰۰ و حداکثر برد پروازی ۴۵۰۰ کیلومتر از فرودگاه شهر چوخای استان جنوبی گواندون در چین پرواز کرد.