اخبار

به گزارش سفرآقا ، با نزد‌یک شد‌ن به روزهای پایانی ماه صفر که با ایام رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهاد‌ت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) مصاد‌ف است، بلیت هواپیما د‌ر مسیر تهران-مشهد‌ برای روز جمعه ۲۶ آبان ماه از سوی برخی شرکت‌های هواپیمایی با نرخ‌های بالایی د‌ر حال فروش است.

در پی درج خبری پیرامون بسته شده گیت مسافران پرواز  هواپیمای  4076 و جا ماندن برخی مسافران از این پرواز سرپرست ایستگاه شیراز شرکت هواپیمایی زاگرس، پاسخی به «سفرآقا» ارسال کرده است .

هواپيمايي قطر ظرفيت پروازهاي خود از دوحه به شيراز را افزايش داد.

آخرین وضعیت ظرفیت شرکت‌های هواپیمایی برای پروازهای نجف و بغداد نشان‌دهنده آن است که هنوز تعدادی از پروازها امکان خرید بلیت دارند و نرخ‌ها نیز افزایش جدی را پشت سر نگذاشته‌اند.

بیشتر از یک ماه از پاییز گذشته و موج سرما وارد برخی استان‌های کشور شده است و روزبه‌روز شاهد افزایش سرما در مناطق مختلف بویژه در نقاط غربی و شمالی هستیم.

استان بوشهر هرچند در برخی فصول سال هوای گرم و شرجی دارد ولی حدود هشت ماه از سال دارای آب و هوایی مناسب برای گردشگری است و می‌تواند جاذبه مناسبی برای گردشگران داخلی و خارجی باشد.

با خرید بلیط هواپیما بوشهر از هوای لذت بخش بوشهر استفاده کنید

فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد دومین فرودگاه پر رفت و آمد کشور بعد از فرودگاه بین‌المللی مهرآباد است که هم‌اکنون به لحاظ اهمیت و تعداد پرواز از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی نیز در جایگاه بالاتری قرار گرفته است.

معاون گردشگری میراث فرهنگی عنوان کرد: ◄ بلیت رایگان برای آوردن توریست‌های خارجی به ایران

دو فروند هواپیمای ATR در استان هرمزگان مستقر و در نخستین مسافرت‌های هوایی خود پروازهایی به مقصد فرودگاه بندرلنگه و جزیره ابوموسی در استان هرمزگان داشتند.

پل ورسک
پل ورسک

۲۵ مهر ۱۳۹۶

ساخت مسیر به صورت سه پله، به «سه خط طلا»، شهرت یافته است. دلیل شهرت این بخش به سه خط طلا، میزان بهای آن برای ایرانیان است که بیش از طلا ارزشمند و مهم است.