مطالب

شهر باث، یک مقصد گردشگری تاریخی محسوب می‌شود. در این شهر زیبا می‌توانید از کلیساهای جامع، خانه‌ی جین آستن (Jane Austen) نویسنده‌ی معروف و حمام معروف مربوط به دوران رومیان، دیدن کنید.

بهترین ایرلاین و فرودگاه /به دست آوردن جایگاه نخست در نظرسنجی که مردم هم در آن شرکت دارند کار آسانی نخواهد بود زیرا این کیفیت بالاست که مشتری را راضی می کند.

در سفر به استانبول یکی از تفریحات بسیار عالی که هر شخصی را با هر سلیقه و سن و سالی به خود جذب می کند گردش و خرید در مراکز خرید فراوان شهر زیبای استانبول است.با توجه به برگزاری فستیوال های متعدد و فراوان در فصول و مناسبت های مختلف تقریبا تمامی افراد بعد از شنیدن نام استانبول یکی از مواردی که از ذهنشان عبور می کند خرید و گردش در مراکز خرید است.

صفر تا صد ویزای دبی | در سال‌های اخیر دبی به یکی از شهرهای پیشرفته دنیا تبدیل‌شده است که به علت امکانات و تفریحات بی‌نظیر خود توانسته است نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب کند. ویزای دبی برخلاف اکثر کشورها، توسط اداره مهاجرات و وزارت کار کشور امارات متحده عربی صادر می‌شود و سفارتخانه آن را صادر نمی‌کند. هم‌چنین افرادی که قصد ورود به کشور امارات را از طریق فرودگاه‌های هر یک از شهرهای آن کشور مانند دبی، ابوظبی، شارجه و ... را دارند، باید ویزای ورود به آن شهر را دریافت کنند.

چینی ها به ساخت کپی از هر چیزی مشهورند. اما جالب است که آن ها تنها به ساخت کپی از محصولات کشورهای دیگر اکتفا نکرده اند و نمونه هایی تقلیدی از شهرهای مختلف دنیا را هم ساخته اند. این نمونه های تقلیدی گاهی بخشی از نمونه ی اصلی هستند و گاهی هم نمونه ی اصلی به طور کامل بازسازی شده است. بعضی از این پروژه ها نیمه تمام باقی مانده اند و حالا خالی از سکنه هستند.

ما لیستی از بهترین مقصد‌های مسافرتی بکر اروپا برای فصل تابستان را آماده کرده ایم. مطمئن باشید که این مکان‌های تابستانی اروپایی سفری هیجان انگیز و سرگرم کننده برای شما فراهم خواهند آورد.

راهنمای سفر به چین | آیا می دانید یکی از سوغات پر طرفدار کسانی که به چین سفر می کنند، خریدن هواست؟ بله! در چین هوای بهترین مناطق دنیا ازجمله رشته‌کوه‌های آلپ، به‌صورت فشرده به‌فروش می رسد تا تمام کسانی که بیماری تنفسی یا آرزوی سفر به آن مناطق را دارند، از آب‌و‌هوای پاک آن مناطق بی‌نصیب نمانند.

صفر تا صد ویزای تاجیکستان | اخذ ویزای تاجیکستان برای ایرانیان بسیار در دسترس و آسان است. به همین علت بسیاری تاجیکستان را مقصد سفر خود قرار می‌دهند. برای اخذ ویزای این کشور می‌توانید به‌صورت الکترونیکی درخواست خود را اعلام کنید و به مدت 30 روز اجازه بازدید و گردش از این کشور زیبا را داشته باشید. در ادامه می‌توانید با راهنمای اخذ ویزای کشور تاجیکستان آشنا شوید.

خیلی از ما هنگام مسافرت‌های هوایی با مشکلاتی مثل گم‌شدن چمدان، تاخیر طولانی در پرواز و ... مواجه شده‌ایم اما شاید ندانیم که وقتی با این مسائل روبه‌رو می‌شویم باید چه برخوردی داشته باشیم.

اگر قرار است ساعاتی طولانی در پرواز باشید، بهتر است نکات لازم برای خوابی آرام را بدانید.