چینی ها به ساخت کپی از هر چیزی مشهورند. اما جالب است که آن ها تنها به ساخت کپی از محصولات کشورهای دیگر اکتفا نکرده اند و نمونه هایی تقلیدی از شهرهای مختلف دنیا را هم ساخته اند. این نمونه های تقلیدی گاهی بخشی از نمونه ی اصلی هستند و گاهی هم نمونه ی اصلی به طور کامل بازسازی شده است. بعضی از این پروژه ها نیمه تمام باقی مانده اند و حالا خالی از سکنه هستند.

ما لیستی از بهترین مقصد‌های مسافرتی بکر اروپا برای فصل تابستان را آماده کرده ایم. مطمئن باشید که این مکان‌های تابستانی اروپایی سفری هیجان انگیز و سرگرم کننده برای شما فراهم خواهند آورد.

راهنمای سفر به چین | آیا می دانید یکی از سوغات پر طرفدار کسانی که به چین سفر می کنند، خریدن هواست؟ بله! در چین هوای بهترین مناطق دنیا ازجمله رشته‌کوه‌های آلپ، به‌صورت فشرده به‌فروش می رسد تا تمام کسانی که بیماری تنفسی یا آرزوی سفر به آن مناطق را دارند، از آب‌و‌هوای پاک آن مناطق بی‌نصیب نمانند.

صفر تا صد ویزای تاجیکستان | اخذ ویزای تاجیکستان برای ایرانیان بسیار در دسترس و آسان است. به همین علت بسیاری تاجیکستان را مقصد سفر خود قرار می‌دهند. برای اخذ ویزای این کشور می‌توانید به‌صورت الکترونیکی درخواست خود را اعلام کنید و به مدت 30 روز اجازه بازدید و گردش از این کشور زیبا را داشته باشید. در ادامه می‌توانید با راهنمای اخذ ویزای کشور تاجیکستان آشنا شوید.

خیلی از ما هنگام مسافرت‌های هوایی با مشکلاتی مثل گم‌شدن چمدان، تاخیر طولانی در پرواز و ... مواجه شده‌ایم اما شاید ندانیم که وقتی با این مسائل روبه‌رو می‌شویم باید چه برخوردی داشته باشیم.

اگر قرار است ساعاتی طولانی در پرواز باشید، بهتر است نکات لازم برای خوابی آرام را بدانید.

صفر تا صد ویزای هلند | سفر به کشوری که بزرگ‌ترین صادرکننده گل در جهان است بسیار هیجان‌انگیز و لذت‌بخش خواهد بود. در اواسط ماه می، می‌توان اوج زیبایی را در باغ‌های گل این کشور رنگارنگ مشاهده کرد. قبل از سفر به کشور گل‌ها باید ویزا تهیه کنید. به دلیل اینکه این کشور جز 29 کشور عضو معاهده شینگن است باید برای مسافرت به آنجا ویزای شینگن تهیه کرد.

امروز نرخ ارزان‌ترین بلیت‌های هواپیما از تهران به سه مقصد گردشگري اروپايي پرطرفدار را مشاهده می کنیدتا ضمن اطلاع از قیمت‌ها با تفاوت‌های حداقل و حداکثری بلیت‌های شرکت‌های هواپیمایی آشنا شوید

بسیاری از کاربران تنها به هنگام سفر با هواپیما از قابلیت حالت پرواز ( flight mode ) در گوشی‌های هوشمند خود استفاده می کنند. این در حالیست که این قابلیت، کاربردهای بسیار دیگری بجز پرواز نیز دارد.

راهنمای سفر به فرانسه | اگر سفر به فرانسه را در برنامه خود دارید، هوشمندانه است که از راهنمای سفر به فرانسه استفاده کنید تا درمورد هزینه‌های سفر به فرانسه، جاذبه‌های گردشگری فرانسه، مراکز خرید معروف و نکات مهم در این سفر، اطلاعات بیشتری کسب کنید.