شبکه گردشگری مسافریار که از سال ۱۳۹۳ به ارائه خدمات گردشگری الکترونیک در استان اصفهان پرداخته است و تاکنون توانسته به بیش از دو میلیون گردشگر این استان خدمات الکترونیک نظیر اطلاعات کامل اماکن گردشگری و اقامتی استان با امکان مسیریابی و مشاهده کامل گالری تصاویر این مکان ها و همچنین امکان رزرو بلیط و خدمات برخی اماکن گردشگری، تفریحی و اقامتی این استان و‌... ارائه کند در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشکری و صنایع وابسته آخرین خدمات خود در این حوزه را به نمایش گذاشت.

سال جدید کم کم از راه می‌رسد و تکاپوها برای خرید عید و خانه تکانی بیشتر و بیشتر می‌شود؛ ایامی که برای برخی از ما بهترین فرصت برای سفر، آرامش و تجدید قواست.

بروز یبوست در سفر یکی از مشکلات گوارشی است که بسیاری از ما به آن دچار می شویم. در این مقاله به چند روش برای درمان یبوست در سفر می پردازیم

افرادی که قصد دارند به خارج از کشور سفر کنند، برای دریافت روادید باید بیمه مسافرتی داشته باشند زیرا که این افراد در طول سفر در معرض خطرات و حوادث مختلفی قرار دارند.

برای برخی از سفردوستان که اشتیاق شدیدی برای سفر کردن دارند، یافتن همسفر کاری دشوار است. دوستان و آشنایان اکثر اوقات مشغول به کار هستند و در حال پس انداز کردن و از این رو فرصتی برای سفر نمی یابند. راه حل آن تنها رفتن است که ممکن است از جهاتی ترسناک به نظر آید اما امکانی بی بدیل برای خودشناسی و ماجراجویی در آن نهفته است. اما به کجا باید سفر کرد؟

خراسان رضوی با داشتن جاذبه ‌های بسیار گردشگری می‌ تواند نقش بزرگی در جذب گردشگر ایفا کند، اما هنوز ظرفیت ‌های این استان به صورت کامل به مسافران و گردشگران معرفی نشده است.

مشهد بهترین شهر برای درآمدزایی گردشکری

پرواز ساری به تهران در چه روزهایی انجام میپذیرد

بلیت پرواز ساری به تهران

سیاری ترجیح می‏دهند راه سخت و طولانی برخی مناطق را بر خود هموار و از هواپیما برای مسافرت استفاده کنند. سازمان هواپیمایی کشور قوانینی دارد که براساس آن به دلیل حفظ سلامت افراد و آرامش سایر مسافران، از ورود بسیاری از بیماران یا افرادی که به هر دلیلی مسافرت هوایی برایشان خطر دارد، جلوگیری می‏ کند.

روشهای کاهش اضطراب هنگام پرواز

کمی وقت بگذارید تا ذهنیت خود را آماده کنید. چند روز قبل از پرواز، به مدت چند دقیقه، چند تمرین ذهنی انجام دهید. تصور کنید که با آرامش، در حال انجام مقدمات پرواز هستید.
راحت باشید، چشمان خود را ببنید، تصور کنید که در سالن پرواز هستید.
حال به سوی پله‌های هواپیما رفته، در راهرو به دنبال صندلی خود هستید و بر روی آن می‌نشینید

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از برقراری پرواز بین ایران و صربستان در آینده نزدیک خبر داد و گفت : این پروازها براساس تفاهم همکاری که بین دو کشور در تیرماه امسال انجام شده، صورت می گیرد.