شبکه گردشگری مسافریار که از سال ۱۳۹۳ به ارائه خدمات گردشگری الکترونیک در استان اصفهان پرداخته است و تاکنون توانسته به بیش از دو میلیون گردشگر این استان خدمات الکترونیک نظیر اطلاعات کامل اماکن گردشگری و اقامتی استان با امکان مسیریابی و مشاهده کامل گالری تصاویر این مکان ها و همچنین امکان رزرو بلیط و خدمات برخی اماکن گردشگری، تفریحی و اقامتی این استان و‌... ارائه کند در یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشکری و صنایع وابسته آخرین خدمات خود در این حوزه را به نمایش گذاشت.

سال جدید کم کم از راه می‌رسد و تکاپوها برای خرید عید و خانه تکانی بیشتر و بیشتر می‌شود؛ ایامی که برای برخی از ما بهترین فرصت برای سفر، آرامش و تجدید قواست.

بروز یبوست در سفر یکی از مشکلات گوارشی است که بسیاری از ما به آن دچار می شویم. در این مقاله به چند روش برای درمان یبوست در سفر می پردازیم

رزرو بلیط برای مسافرت‌های نوروزی، خرید تورهای مسافرتی، رزرو هتل و... چند سالی است که دستمایه فیشرها و کلاهبرداران سایبری  شده است تا از این طریق اهداف مجرمانه خود را عملی نمایند. اهدافی که نه‌تنها پول شهروندان را به غارت می‌برند بلکه گاهی اوقات آن‌ها را در پایانه‌ها و فرودگاه‌ها یا ایستگاه‌های قطار سرگردان کرده و تمام تعطیلات نوروزی شهروندان را خراب می‌کند. 
 

افرادی که قصد دارند به خارج از کشور سفر کنند، برای دریافت روادید باید بیمه مسافرتی داشته باشند زیرا که این افراد در طول سفر در معرض خطرات و حوادث مختلفی قرار دارند.

در حالی که خطوط هوایی بزرگ دنیا در مذاکرات خود هیچ هواپیمای جدیدی را در بزرگترین نمایشگاه هوایی آسیا نخریدند،اما تولیدکننده های هوپیما همچنان خوشبینانه به دنبال جلب نظر خریداران هستند.
نمایشگاه هوایی سنگاپور که بزرگترین رویداد هوافضای آسیا نامیده می شود وتا روز یکشنبه ادامه دارد،هنوز نتوانسته است دستاوردقابل توجهی را برای تولیدکننده های هواپیما عرضه کند.

برای برخی از سفردوستان که اشتیاق شدیدی برای سفر کردن دارند، یافتن همسفر کاری دشوار است. دوستان و آشنایان اکثر اوقات مشغول به کار هستند و در حال پس انداز کردن و از این رو فرصتی برای سفر نمی یابند. راه حل آن تنها رفتن است که ممکن است از جهاتی ترسناک به نظر آید اما امکانی بی بدیل برای خودشناسی و ماجراجویی در آن نهفته است. اما به کجا باید سفر کرد؟

خراسان رضوی با داشتن جاذبه ‌های بسیار گردشگری می‌ تواند نقش بزرگی در جذب گردشگر ایفا کند، اما هنوز ظرفیت ‌های این استان به صورت کامل به مسافران و گردشگران معرفی نشده است.

مشهد بهترین شهر برای درآمدزایی گردشکری

اگر به دنبال آب و هوای مطلوب در ایام نوروز هستید سامانه هوشمند خرید بلیط هواپیما به شما استان هرمزگان را پیشنهاد می کند. در ایام نوروز با توجه به آب و هوای مطلوبی که دارد بسیار شلوغ و البته کمی گران تر از روزهای گرم است. هرمزگان از مناطق گرم کشور است اما جاذبه های گردشگری زیاد این استان به خصوص در جزایر دیدنی آن، گرما را تا حدودی به دست فراموشی می سپارد. استان هرمزگان با مساحت های حدود ۶۸ هزار متر مربع و با وجود شهرستان ها، شهرها و روستاهای زیبا از جمله مرکز آن شهر بندرعباس و البته وجود جزایر متعدد که مهم ترین و محبوب ترین آنها می توان به جزایر کیش و قشم اشاره کرد که نوروز هر سال یکی از محبوب ترین مقصدهای مردم هستند

به صورت طبیعی اکثریت همه ملت‌ها از جمله ایرانیان در وهله اول استفاده از داشته‌های خود را در شرایط برابر با نمونه خارجی آن ترجیح می‌دهند و از آن جمله در مسافرت و استفاده از هواپیما نیز به طور طبیعی باید سفر از طریق خطوط هوایی کشور خودشان را مرجح بدانند، پس سوال اینجاست که چگونه می‌شود که هنگام خرید بلیت هواپیما، پروازهای خارجی را با دو برابر قیمت به خطوط هوایی کشورمان ترجیح می‌دهیم؟